Отзывы о компании "Shot-Shop" интернет - магазин запчасти УАЗ
- Віктор Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андрій Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пропонують чи повернути чи різати намісці під педалі за 1100 гр . Кажуть я перший не задоволений !
- Комментарий продавца
Доброго дня шановний Андрій,товар який ви замовили (автолін)
по-перше: ніхто різати нічого вам не пропонував
по-друге: товар який ви замовили шиється в цеху по заводським лекалам а не ми в підвалі
по-третє: вам було запропоновано повернути товар та зробити повернення коштів
На що ви відмовилися і окрім не коректної мови та образ нічого виразного пояснити не змогли.
- Комментарий продавца
- Андрій Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Шлють на свій розсуд товар якій і близько не відповідає не опису не фото !!!!!! А потім пропонують повернути ! Так і з покриттям в кабіну таке саме !
- Олександр Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Василь Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Павло К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитрий К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Євген К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андрій Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все гаразд !
- Іван А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua